EASY INVOICE – Fatura İşleme Otomasyonu

SAP fatura süreçlerinizi optimize etmek ve dijitalleştirmenizi sağlayan kolay, güvenli ve akıllı çözüm!

Easy INVOICE

SAP’de gelen faturaların manuel olarak girilmesi, işlenmesi karmaşık ve zaman alıcıdır. İşlem genellikle uzun boşta kalma süreleriyle yavaşlar. Ayrıca, faturalar hemen işleme alınmadığı için muhasebe bölümünde birikir. Bu faturaları da manuel olarak kontrol etmek ve onaylamak çok fazla zaman gerektirir.

İş süreçlerinizi dijitalleştirmeye çalışan SAP kullanıcısıysanız, gelen fatura işleme sisteminizi az bir çaba ile gerçekleştirebilirsiniz.

EASY INVOICE düşük maliyetli, tercihe göre yerinde (on premise) veya bulut tabanlı (cloud) çalışmayı destekleyen fatura işleme çözümüdür. Özellikle xTRACT modülü ile “Gelen Fatura” çözümlenmesinde son derece başarılıdır. OCR ile taranmış faturaların otomatik olarak indekslenmesi, büyük zaman kazancı sağlar. Önceden tanımlanan kurallar sayesinde fatura üzerindeki değerler otomatik olarak okunur ve veri tabanına aktarılır.

EASY for SAP ile, tüm belgeleri yasalara uygun olarak hızlı bir şekilde arşivleyebilirsiniz. Böylece hızlı denetimler için ilgili kayıtlara doğrudan SAP sisteminden erişilebilir hale gelebilirsiniz.

EASY, SAP uygulamalarınızı iyileştirir. Entegre dijital, optimize edilmiş, otomatikleştirilmiş süreçlere izin verir. SAP sertifikalı entegrasyonlarımız sistemi daha verimli hale getirir.

Örn. Modern S/4HANA sistemleri için EASY Process2Design.

Hibrit / Bulut çözümleri EASY for SAP ile dijitalleşmeyi hızlı bir şekilde yaşayın. Tüm On-Prem ürünlerimiz SAP sertifikalıdır.

Kısa uygulama süreleri, standartlaştırılmış, kanıtlanmış süreçler veya özel çözümler: Eklentilerimiz hızla uygulanabilir ve ölçeklenebilir. Danışmanlarımız ve geliştiricilerimiz önde gelen teknolojilerde yetkindir. Uzmanlığımızdan yararlanın.

   Uçtan uca entegre çözüm!

  • Kısalan işlem süreleri
  • Azalan işlem maliyetleri
  • Yüksek kullanılabilirlik
  • Revizyon güvenliği
  • Esnek yönetim
  • Genel süreçte işlem emniyeti artan şeffaflık ve bilgi sağlama kabiliyeti

Referanslar

bank_of_china
bank_of_china
Call Now ButtonBizi Arayın G-MBTMECDVXH