Bu yıl 11-12 Eylül tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz EASY WORLD 2019 etkinliği, “Dijital Dönüşüm” temasına odaklanmıştı. Gerek EASY SOFTWARE olarak bizim hizmet ve çözümlerimizde, gerekse giderek daha hızla dijitalleşen iş dünyasında takip edilen trendler ve ortaya çıkan gelecek tasarımları etkinliğin ana konularıydı.

Almanya, Avusturya, İngiltere, Türkiye ve diğer ülkelerden gelen katılımcılar, iki gün boyunca farklı oturumlarda çeşitli sunumları ve etkinlikleri takip ettiler. EASY SOFTWARE tarafından geliştirilen yeni çözümler, farklı sektörlerden dijital dönüşüm projeleri ve atölye çalışmalarıyla geçen iki gün, uluslararası iletişimi güçlendirmek adına güzel bir fırsattı.

Bu yıl bizi ayrıca memnun eden bir diğer konu ise, Pegasus Havayolları, Kurumsal Çözümler Yöneticisi – Z. Filiz Koçhan’ın, EASY WORLD 2019’a bir sunumla katılması oldu. Katılımcılar tarafından ilgiyle takip edilen sunumda, Sayın Koçhan birlikte yürüttüğümüz projenin Pegasus’un dijitalleşme stratejisindeki yerini ve dijital dönüşüm yolunda attıkları ve atacakları adımları paylaştı.

EASY WORLD 2019 hakkında ayrıntılı bilgi almak ve tüm etkinliğin hikayesini görmek için tıklayın.