EASY Archive Smart

Archiving made simple for a new generation

EASY Archive Smart, benzeri görülmemiş özelliklere sahip bir arşiv yazılımıdır. EASY Archive Smart, yıllarca kanıtlanmış bir modül olan EASY Archive’ın sürekli gelişimidir. EASY Archive Smart tamamen denenmiş ve test edilmiş EASY Archive çekirdeğinden gelmiştir.

EASY Archive Smart, bir kuruluştaki tüm bilgilerin merkezi ve revizyon korumalı veri depolanmasını ve içeriğinin hızlı bir şekilde aranması sağlar. EASY Archive, revizyonlu, uzun süreli arşivleme sağlayan her türlü toplu veri toplar. EASY Client’ın kullanımı kolay ve ergonomik olarak tasarlanmış arayüzü, kullanıcılarının, yıllar sonra bile birkaç saniye içinde alabilecekleri bilgileri hızlı bir şekilde düzenlemelerini kolaylaştırır.

Bir e-posta veya ERP sistemi gibi mevcut veri sistemlerinden daha fazla çözüm kullanarak, gerektiğinde bilgi dahil edilebilir ve görüntülenebilir. Mevcut veri sistemleri ve kullanıcı arayüzleri ile sorunsuz entegrasyon ile kullanıcılarının alışılmış ortamlarında çalışmaya devam etmelerini ve saklanan bilgileri aramak için kullanıcı arayüzlerini değiştirmelerine gerek kalmamasını sağlar.

Daima Güvende Olun!

ÇÖZÜM

EASY Archive Smart, EASY tarafından yapılmış en yalın bir arşivdir. Konfigürasyon ve yönetim en temel noktalara indirgenmiştir. EASY Archive Smart büyük ölçüde önceden yapılandırılmış olduğundan, etkileşimli bir sihirbaz sizin için geri kalanını yapar.

EASY Archive Smart, lisanslamak, kurmak, yönetmek ve çalıştırmak için pahalı olan harici bir veritabanı gerektirmez. EASY Archive Smart, entegre bir veritabanı içerir.

Özellikleri sınırsızdır. EASY Archive Smart, profesyonel bir arşiv sisteminden beklediğiniz tüm seçenekleri içerir. Yüksek performans. En büyük güvenilirlik. Maksimum esneklik. Eklentiler sayesinde hızlı ve kolayca genişletilebilir. Ve tabi ki çok akıllı.

Bir eklenti olarak çeşitli işlevleri dağıtmada önemli avantajlar sunar. Her müşterinin gerektirmediği özel arayüzler veya uzantılar gibi nadiren kullanılan işlevler, gerektiğinde yüklenir ve her zaman güncellenebilir. Bu, EASY Archive Smart çekirdeğinin güçlü ve hızlı olmasını sağlar. Yönetim için Web Servisleri veya SAP bağlantısı gibi fonksiyonel modüllerin güncellemeleri, devam eden operasyonları kesintiye uğratmadan ve kesintisiz olarak gerçekleştirilebilir.

EASY Archive Smart’ı bir bulut senaryosundaki arşiv olarak da kolayca kullanabilirsiniz. Bir hizmet kadar basit. Bir EASY arşiv çözümünden beklediğiniz kadar güçlü!

BAŞLANGIÇ

Belgeler, bir kuruluşun farklı bölümlerinde ve bölümlerinde yazılı veya elektronik olarak oluşturulmakta, kopyalanmakta, dağıtılmakta ve toplanmaktadır. Bu bilgilerin bir kısmı gelen postadaki reklamlar gibi daha az önemlidir ve bu sadece kısa bir inceleme gerektirir. Örneğin, personel dosyaları gibi diğer bilgiler iş açısından kritik öneme sahiptir; bu bilgilerin kaybolmasını önlemek ve hızlı bir şekilde geri alınabilmesini sağlamak için hassas bir tarama ve güvenli saklama gerektirir.

Bu farklı bilgi türlerinin sayısı sayesinde, kuruluşlar büyük bir sorunla karşı karşıyadır: gelecekte bir iş süreci ile ilgili tüm önemli ve ilgili bilgilerin, her zaman ve merkezi bir giriş noktasından hızlı bir şekilde alınabileceğini garanti edebilir misiniz? Bağlı olan farklı BT sistemlerinden ilgili bilgilere erişebilir misiniz? Doğru çalışan için doğru zamanda, doğru bilgileri doğru ve güvenli bir şekilde sağlayabilir misiniz?

Cevap çok basit “evet”! EASY Archive Smart’ı kullanarak.

SAĞLANAN FAYDALAR

Asgari idari çalışma ile çok büyük belge hacimlerinin işlenmesi için optimize edilmiştir.
İlgili tüm bilgilerin gözden geçirilmesi ve şeffaf bir şekilde saklanması
Tüm yasal gereksinimleri karşılar (GoBD)
İyi ayarlanmış, rol tabanlı bir hak yapısıyla farklılaştırılmış izin sistemi
Kuruluşlarda belgelerin hızlı ve basit dağıtımı
Bilgilerin otomatik olarak çıkarılması
Yüksek kullanılabilirlik, yük devretme
Mimari değişiklikler olmadan basit genişletilebilirlik (örneğin, yeni arama teknolojilerini, veritabanlarını, depolama sistemlerini, vb. Entegre etme)
Çok dilli
Çapraz platform mimarisi, Microsoft Windows’u, örneğin Linux veya Unix platformlarını destekler.

72845164