SOLUTION WITH BEST CONNECTION

EASY Capture Plus

Easy Capture Plus

İçeriğin kurumsal çapta yakalanması ve indekslenmesi, günümüzün bilgi çağında giderek daha karmaşık ve yaygın hale gelmiştir.

Çoğu zaman şirketler farklı giriş kanallarından içerik almak için ayrı çözümler kullanmaya çalışırlar: Kağıt (tarama), e-postalar, Office belgeleri, yazdırma dosyaları ve diğer dijital bilgi girdileri.

Bu ayrı çözümler sadece bireysel olarak kullanılmamalı, aynı zamanda kullanıcı tarafından farklı çalışma yöntemleri ve işlemleri gerektirmeli ve farklı seçenekler ve işlevler sunmalıdır.

Başlangıç Noktası

Doküman ekleri çok çeşitli dosya türlerinde olabilir. Geleneksel olarak görüntüleme (ve düzenleme) için her uygulamanın yerel kurulumu gerekmektedir. Yüksek idari maliyetlere ek olarak yüksek lisans maliyetlerini de beraberinde getirir. Birçok durumda sadece okuyucu olarak bir erişim gereklidir.

Çözüm

EASY Capture Plus, tüm belge ve içerik giriş kanallarını tek bir çözümde birleştirir: Kağıt (tarama), Office belgeleri, yazdırma akışları, e-postalar, dizinler ve dijital bilgilerin alınabileceği diğer kanallar. Tüm süreçlerin işlem güvenliği her zaman garanti altına alınmakta, hatta yan kuruluş ve şube işlemleri ek sunucu fonksiyonu ile gerçekleştirilebilmekte ve EASY bir zorluğu temsil etmemektedir. Çevrimdışı modda çalışma da mümkündür.

EASY Capture Plus belgeleri otomatik olarak sınıflandırır ve ayırır, ilgili bilgileri otomatik olarak okur ve veri dönüşümü için kapsamlı seçenekler sunar. EASY Capture Plus’ın açık arayüzler aracılığıyla kolay entegrasyonu, EASY Software’ in ECM çözümlerinin yanı sıra ERP sistemleri ve veritabanlarına en uygun bağlantıyı sağlar.

EASY Capture Plus, sunucu tabanlı, modüler, ölçeklenebilir bir çözümdür. EASY Capture Plus ihtiyaçlarınız ile büyür. Diğer özellikler arasında kümelenme işlemi, kapsamlı Unicode, çoklu dil desteği bulunmaktadır.

Avantajlar

  • EASY View’in çok yüksek performansıyla kullanıcının iş verimliliği anlaşılır ölçüde artar.

  • Bakım ve yönetim yükü, tüm işlemler sunucu tarafında yapıldığı için azalır.

  • Yüksek doğruluk büyük dosyalarda hızlı ve güvenli navigasyon sağlar, iş verimliliğini olumlu etkiler ve aynı zamanda çalışan memnuniyetini artırır.

  • Bunun yanında belirli koşullarda farklı formatları görüntülemek için ek uygulamaların yüklü olması gerekmediği için daha az lisans maliyetleri gerekecektir.

  • Çeşitli dosya biçimlerini görüntülemek için tek bir uygulamanın kullanılmasıyla bir çok uygulama arasında geçiş ihtiyacı ortadan kalkmıştır.

Referanslar

bank_of_china
bank_of_china
72845164