EASY VIEW

Easy View

EASY View farklı formdaki dokümanların görüntülenmesi için etkin bir araçtır. Format dönüşümü istemcide değil sunucuda gerçekleşir. Avantajı istemciye ek yazılım yüklemeye gerek kalmamasıdır. Geliştirilmiş iş verimliliğinin yanı sıra önemli potansiyel tasarruf da sağlar (örneğin: lisanslama alanında), aynı zamanda bakım ihtiyacı en aza iner.

Bir başka önemli özelliği JPEG, PDF, PNG veya TIFF gibi türlerden belge dönüşümlerinde yüksek performans göstermesidir. Artık 300’den fazla dosya türü için bu dönüşüm mümkün. Ayrıca EASY View ile belgeler kolayca basılıp ölçeklenebilir. İçeriğin hızlı ve kolay görüntülenmesi verimliliği artırır. Bir başka katma değer EASY View ile ilgili olarak daha fazla güven sağlayan ve kolay navigasyona izin veren  yüksek görüntü doğruluğudur.

Başlangıç Noktası

Doküman ekleri çok çeşitli dosya türlerinde olabilir. Geleneksel olarak görüntüleme (ve düzenleme) için her uygulamanın yerel kurulumu gerekmektedir. Yüksek idari maliyetlere ek olarak yüksek lisans maliyetlerini de beraberinde getirir. Birçok durumda sadece okuyucu olarak bir erişim gereklidir.

Çözüm

EASY View ile 300’den fazla dosya türünü görüntüleyebilir, okuyabilir ve gerektiğinde çıktı alabilirsiniz. EASY View’in ayırt edici özelliği farklı formatta dosyaların yüksek hız ve yüksek performansla en yüksek doğrulukta dönüştürülebilmesidir. Özellikle orjinal dosya ile karşılaştırıldığında dönüştürülen dosyanın görünümü görüntü kalitesini endoğru şekilde anlatır.

EASY View tamamen sunucu tabanlı olduğu için istemci üzerine hiçbir ek yazılım yüklemeye gerek kalmaz. Tüm ayarlamalar ve bakım sunucu üzerinde kolayca ve merkez noktadan gerçekleştirilir. Dosyalar dönüşüm için EASY View sunucusuna aktarılır. Orada müşteriler tarafından tanımlanan bir formata dönüştürülür. Alışılagelmiş hedef biçimleri JPEG, PDF, PNG ve TFF’dir. Dönüştürülen dosya hızlıca istemcide gösterilir ve isteğe göre desteklenebilir veya ölçeklenebillir (örneğin: grafik açıklamalar, rotasyonlar, büyütme oranları). Dönüştürülen dosya aynı zamanda hiç sorun olmadan çıktısı alınabilir. Dönüştürülecek olan çıkış biçimleri Microsoft Office, Open Office, görüntü, eposta veya AutoCAD dosyası da olabilir. Teorik olarak ayarlanabilir ek adaptörler aracılığıyla akla gelecek hemen hemen her biçimden dönüşüm gerçekleştirilebilir.

Görüntülemeye ek olarak EASY View için tipik uygulama senaryoları thumbnail oluşturmak veya belge yazdırmak için dosya dönüşümü yapmaktır.

Avantajlar

  • EASY View’in çok yüksek performansıyla kullanıcının iş verimliliği anlaşılır ölçüde artar.

  • Bakım ve yönetim yükü, tüm işlemler sunucu tarafında yapıldığı için azalır.

  • Yüksek doğruluk büyük dosyalarda hızlı ve güvenli navigasyon sağlar, iş verimliliğini olumlu etkiler ve aynı zamanda çalışan memnuniyetini artırır.

  • Bunun yanında belirli koşullarda farklı formatları görüntülemek için ek uygulamaların yüklü olması gerekmediği için daha az lisans maliyetleri gerekecektir.

  • Çeşitli dosya biçimlerini görüntülemek için tek bir uygulamanın kullanılmasıyla bir çok uygulama arasında geçiş ihtiyacı ortadan kalkmıştır.

Referanslarımız

bank_of_china

Referanslarımız

bank_of_china
72845164