EASY VIEW

Easy View

EASY View farklı formattaki dokümanların görüntülenmesi için etkin bir araçtır. Format dönüşümü kullanıcının bilgisayarında (istemci) değil sunucuda gerçekleşir. Böylece, kullanıcıların bilgisayarına ek yazılım yüklemeye gerek kalmadan yüzlerce dosya türü görüntülenebilir. Web arayüzü kullanılarak uygulamaya erişim sağlandığı için, tüm cihazlardan (cep telefonu, tablet vb.) görüntüleme sağlanabilir. Geliştirilmiş iş verimliliğinin yanı sıra, program/yazılım lisanslama anlamında önemli bir tasarruf da sağlar. Aynı zamanda bakım ve IT destek ihtiyacını en aza indirir.

Bir başka önemli özelliği JPEG, PDF, PNG veya TIFF gibi türlerden belge dönüşümlerinde yüksek performans göstermesidir. Artık 600’den fazla dosya türü için bu dönüşüm mümkün. Ayrıca EASY View ile belgeler kolayca basılıp ölçeklenebilir. İçeriğin hızlı ve kolay görüntülenmesi sayesinde verimlilik artar. Bir başka katma değer ise EASY View ile yakalanan yüksek görüntüleme kesinliğinin hataları azaltmasıve kolay navigasyon avantajıdır.

Başlangıç Noktası

Günümüzün çok boyutlu ve dijitalleşen iş hayatında, günlük işler söz konusunda olduğunda bile dokümanlar çok çeşitli dosya türlerinde olabilir. Geleneksel olarak görüntüleme ve düzenleme için her uygulamanın (AutoCad, Adobe vb.) yerel kurulumu gerekmektedir. Bu durum yüksek idari maliyetlere ek olarak yüksek lisans maliyetlerini de beraberinde getirir. Oysa kullanıcıların çoğu için sadece okuyucu olarak erişim gereklidir.

Çözüm

EASY View ile 600’den fazla dosya türünü görüntüleyebilir, okuyabilir ve gerektiğinde çıktı alabilirsiniz. EASY View, farklı formattaki dosyaları yüksek hız ve yüksek performansla, en yüksek doğrulukla dönüştürülebilme kabiliyetiyle fark yaratan bir çözümdür. Özellikle orijinal dosya ile karşılaştırıldığında, dönüştürülen dosyanın görünümü, en yüksek görüntü kalitesine ulaşır.

EASY View tamamen sunucu tabanlı olduğu için, kullanıcının bilgisyarına (istemci üzerine) hiçbir ek yazılım yüklemeye gerek kalmaz. Tüm ayarlamalar ve bakım, sunucu üzerinde kolayca ve merkezi olarak gerçekleştirilir.

Easy View Nasıl Çalışır?

Dosyalar dönüşüm için EASY View sunucusuna aktarılır. Orada kullanıcılar tarafından tanımlanan bir formata dönüştürülür. Alışılagelmiş hedef biçimleri JPEG, PDF, PNG ve TFF’dir. Dönüştürülen dosya hızlıca istemcide (kullanıcının bilgisayarında) gösterilir ve isteğe göre desteklenebilir veya ölçeklenebillir (örneğin: grafik açıklamalar, rotasyonlar, büyütme oranları). Dönüştürülen dosyanın çıktısı kolayca alınabilir. Dönüştürülecek olan çıkış biçimleri Microsoft Office, Open Office, görüntü, eposta veya AutoCAD dosyası olabilir. Teorik olarak ayarlanabilir ek adaptörler aracılığıyla akla gelecek hemen hemen her biçimden dönüşüm gerçekleştirilebilir.

Görüntülemeye ek olarak EASY View için tipik uygulama senaryoları, thumbnail oluşturmak veya belge yazdırmak için dosya dönüşümü yapmayı kapsar.

Avantajlar

  • EASY View’in çok yüksek performansıyla kullanıcının iş verimliliği anlaşılır ölçüde artar.

  • Bakım ve yönetim yükü, tüm işlemler sunucu tarafında yapıldığı için azalır.

  • Yüksek doğruluk büyük dosyalarda hızlı ve güvenli navigasyon sağlar, iş verimliliğini olumlu etkiler ve aynı zamanda çalışan memnuniyetini artırır.

  • Bunun yanında belirli koşullarda farklı formatları görüntülemek için ek uygulamaların yüklü olması gerekmediği için daha az lisans maliyetleri gerekecektir.

  • Çeşitli dosya biçimlerini görüntülemek için tek bir uygulamanın kullanılmasıyla bir çok uygulama arasında geçiş ihtiyacı ortadan kalkmıştır.

Referanslarımız

bank_of_china

Referanslarımız

bank_of_china
Call Now ButtonBizi Arayın