Easy DMS

Easy DMS

EASY DMS (Document Management System) size modern belge kontrolü ve esnek içerik yönetim hizmeti sunar. Anahtar yönleri sadelik, güvenlik ve verimlilik.

Ortam bağımsız, web tabanlı erişim ve sezgisel operasyon özellikleri kullanıcının hızlı ve kararlı çalışmasını destekler.

Mobil cihaz desteği (akıllı telefon, tabletler vb) nerede veya günün hangi saati olursa olsun dosya ve yönetim işlemlerine erişim izni verir. Detaylı yetkilendirme sistemi ile sadece yetki verilmiş olan çalışanların belgeleri görme ve düzenleme izni verir.

Kağıt dosyaları elle doldurmak büyük bir zaman israfı olmasının yanında son derece yorucu ve sıkıcıdır. Bununla beraber sonraki görev ve işlemleri geciktirdiği için uzun nakliye ve depolama sürelerine yol açılabilir. Çoğunlukla içerik ve süreçlerdeki şeffaflık eksikliği hızla bilgi alma imkanını sınırlar.

EASY DMS bir iş sürecini ilgili doküman ve bilgilerle dijital bir belgeye koyar. Böylece paylaşıma açık bir dosya oluşturularak çapraz-konum erişimine izin verilir. EASY net, yapılandırılmış ve web-tabanlı bir arayüze sahiptir. Bu yönü kullanıcıya sezgisel operasyon yapabilme ve kısa sürede öğrenebilme imkanları sağlar.

Tüm belge ve bilgilerinizi EASY DMS üzerinde yapılandırılmış şekilde dosyalayabilirsiniz. Bu sayede çeşitli dosya çözümlerine erişebilirsiniz: müşteri, satıcı, proje, inşaat, dava ve hasar dosyaları sayısız olasılıktaki dosya tiplerinin bir kısmı.

EASY küçük ve orta ölçekli şirketler için ideal bir çözümdür. Hızla uygulanabilir ve sözleşme yönetimi, gelen fatura işlemcisi, personel dosyaları gibi çok sayıda paket dışı çözüm de sunar. EASY belge yönetimi fonksiyonlarının tümünü sade ve zarif tek bir sistemde kapsar.

Avantajlar

  • Modern ve açık bir şekilde yapılandırılmış kullanıcı arayüzü çalışanların asgari bir eğitim alarak hızla sisteme dahil olmalarını sağlar.

  • Merkezi yönetim sayesinde yalnızca kurulum için gereken çaba değil aynı zamanda servis ve bakım gereksinimleri de düşük ve yönetilebilir olur.

  • Çalışan verimliliği artar.

  • İş ensekliği sağlar.

  • Güvenlik artar.

  • Yapılandırılmış bilgi depolanması sağlar.