[:tr]easy fatura yönetimi referans[:]

Hyundai Assan Fatura Yönetimi Projesi

Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen otomotiv üreticilerinden Hyundai Assan, Fatura İş Akış Yönetimi çözümü için EASY SOFTWARE’i tercih etti.

Ülkemizde 2002 yılından beri üretim ve satış operasyonlarını yürüten Hyundai Assan; 2500 çalışanı, yıllık 50 bin satış hacmi ve 245 bin üretim kapasitesiyle otomotiv sektörüne yön veren markaların başında geliyor.

Büyük hacimli satış ve tedarik operasyonlarını günümüz şartlarına uygun olarak yönetmek ve iş süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi ilkesini gerçekleştirmek adında EASY SOFTWARE Türkiye olarak, Fatura İş Akış Yönetimi çözümümüzün kurulum çalışmalarına başlamanın memnuniyetini yaşıyoruz.

Günümüzde, özellikle dönem sonuna yakınınken yapılan hızlı ay sonu ve yıl sonu kapanışları, finansal muhasebe için fiili standart gereksinimlerdir. Nakit akışı planlaması için uyumluluk yönergelerinin ve somut rakamların net olarak ortaya konması da kağıda dayalı bir süreçte teminat altına alınamaz. Çalışanlar, bir siparişe ait faturayı daha önce başarıyla sonuçlanmış sipariş talepleri ve sipariş süreçleri gerçekleşmiş olmasına ve hatta doğru alım işlemleri mevcut olsa bile manuel olarak doğrularlar. İşleme akışının içindeki faturalar çoğunlukla uzun nakil ve bekleme sürelerine tabidir. Aynı derecede önemli bir başka konu ise, doğrulama ve onay süreçlerinin özellikle kağıt tabanlı süreçler için, oldukça zaman ve çaba gerektirmesidir. Bunlar Easy Fatura Yönetimi ile geçmişte kalıyor.

Proje kapsamında; faturaların merkezi olarak dijitalleştirilmesi, elektronik arşiv ortamına taşınması, yetki ve onay akışlarının rol tabanlı modellere göre düzenlenmesi, veri güvenliği gibi fatura yönetimindeki pek çok hayati fonksiyon ve iyileştirme hayata geçirilecek.

EASY Fatura Yönetim çözümü; iş gücü verimliliğini en yüksek düzeye çıkarırken, sistemi insan hatasına kapatır ve denetim kolaylığı sağlar.

Ülke ekonomisine katkı veren sanayi kuruluşlarımızın iş süreçlerini dijitalleştirerek rekabet güçlerini ve operasyonel verimliliklerini artırma yolundaki çabalarına destek olma misyonumuzun en güzel örneği olan bu projenin tüm paydaşlar için hayırlı olmasını diliyoruz.