Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen otomotiv üreticilerinden Hyundai Assan, Fatura İş Akış Yönetimi çözümü için EASY SOFTWARE’i tercih etti.

Ülkemizde 2002 yılından beri üretim ve satış operasyonlarını yürüten Hyundai Assan; 2500 çalışanı, yıllık 50 bin satış hacmi ve 245 bin üretim kapasitesiyle otomotiv sektörüne yön veren markaların başında geliyor.

Büyük hacimli satış ve tedarik operasyonlarını günümüz şartlarına uygun olarak yönetmek ve iş süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi ilkesini gerçekleştirmek adında EASY SOFTWARE Türkiye olarak, Fatura İş Akış Yönetimi çözümümüzün kurulum çalışmalarına başlamanın memnuniyetini yaşıyoruz.

Proje kapsamında; faturaların merkezi olarak dijitalleştirilmesi, elektronik arşiv ortamına taşınması, yetki ve onay akışlarının rol tabanlı modellere göre düzenlenmesi, veri güvenliği gibi fatura yönetimindeki pek çok hayati fonksiyon ve iyileştirme hayata geçirilecek.

EASY Fatura Yönetim çözümü; iş gücü verimliliğini en yüksek düzeye çıkarırken, sistemi insan hatasına kapatır ve denetim kolaylığı sağlar.

Ülke ekonomisine katkı veren sanayi kuruluşlarımızın iş süreçlerini dijitalleştirerek rekabet güçlerini ve operasyonel verimliliklerini artırma yolundaki çabalarına destek olma misyonumuzun en güzel örneği olan bu projenin tüm paydaşlar için hayırlı olmasını diliyoruz.