Kurumsal İçerik Yönetimi

Dijitalleşme – Şimdi ve Burada!

Kurumsal içerik yönetimi için geliştirdiğimiz çeşitli çözümleri tek bir modüler platformda bir araya getirdik. Her zaman olduğu gibi, çok yönlü ve bütünleşik bir hizmet sunuyoruz. Üstelik, gereksinimlerinize daha hızlı ve esnek şekilde uyarlanabilme yeteneğiyle.

Kağıt belge ve dosyaları elle oluşturmak büyük bir zaman kaybu olmasının yanında son derece yorucu ve sıkıcıdır. Bununla beraber, takip eden görev ve işlemleri geciktirdiği için uzun bekleme sürelerine yol açabilir. Çoğunlukla içerik ve süreçlerdeki şeffaflık eksikliği hızla bilgi alma imkanını ve takip edilebilirliği de sınırlar.

EASY DMS bir iş sürecini ilgili doküman ve bilgilerle dijital bir belgeye (elektronik dosya) koyar. Böylece paylaşıma açık bir dosya oluşturularak çapraz-konum erişimine izin verilir. EASY net, yapılandırılmış ve web-tabanlı bir arayüze sahiptir. Bu yönü kullanıcıya akıcı alışma ve kısa sürede öğrenebilme imkanları sağlar.

Tüm belge ve bilgilerinizi EASY DMS üzerinde yapılandırılmış şekilde dosyalayabilirsiniz. Bu sayede çeşitli dosya çözümlerine erişebilirsiniz: müşteri, satıcı, proje, inşaat, dava ve hasar dosyaları vb.

EASY her ölçekteki ve özellikle birden fazla lokasyonu olan şirketler için ideal bir çözümdür. Hızla uygulanabilir ve sözleşme yönetimi, gelen fatura işlemcisi, personel dosyaları gibi çok sayıda entegre çözüm de sunar. EASY doküman yönetimi fonksiyonlarının tümünü sade ve zarif tek bir sistemde kapsar. İstenmesi halinde bulut desteği de verilir.

Ecm Modülleri

ECM modüllerinde ECM Suite’in temel yapı taşları özetlenmiştir.

Çözüm Paketleri

Çözüm Paketleri, çeşitli üçüncü parti sistemlerle arabirim çözümleri ve yatay iş çözümlerini birleştirir.

Kurumsal içerik yönetimi – ihtiyacınız ne olursa olsun, EASY portföyünde sizinle paylaşacak bir çözümümüz mutlaka vardır.

Doküman Yönetim Uygulamaları

EASY, dikey iş süreçleri için gelişmiş ve yüksek performanslı uygulamalar sunar.