600 farklı format dosyayı Easy'de görüntüleyin

EASY VIEW

Easy View

Easy View Dosya Görüntüleme

EASY VIEW,  farklı formattaki dokümanların görüntülenmesi için etkin bir araçtır. Format dönüşümü kullanıcının bilgisayarında (istemci) değil sunucuda gerçekleşir.

Kullanıcıların bilgisayarına ek yazılım yüklemeye gerek kalmadan yüzlerce dosya türü (JPEG, PDF, PNG, TIFF vb.) görüntülenebilir.

Web arayüzü kullanılarak uygulamaya erişim sağlandığı için, tüm cihazlardan (cep telefonu, tablet vb.) görüntüleme sağlanabilir. Geliştirilmiş iş verimliliğinin yanı sıra, program/yazılım lisanslama anlamında önemli bir tasarruf da sağlar. Aynı zamanda bakım ve IT destek ihtiyacını en aza indirir.

Bir başka önemli özelliği JPEG, PDF, PNG veya TIFF gibi türlerden belge dönüşümlerinde yüksek performans göstermesidir.

Artık 600’den fazla dosya türü için bu dönüşüm mümkün!

Ayrıca EASY View ile belgeler kolayca basılıp ölçeklenebilir. İçeriğin hızlı ve kolay görüntülenmesi sayesinde verimlilik artar. Bir başka katma değer ise EASY View ile yakalanan yüksek görüntüleme kesinliğinin hataları azaltması ve kolay navigasyon avantajıdır.

Başlangıç Noktası

Dijitalleşen iş hayatında, günlük işler söz konusunda olduğunda dokümanlar çok çeşitli dosya türlerinde olabiliyor.

Normalde dosya görüntüleme ve düzenleme için her uygulamanın (AutoCad, Adobe vb.) yerel kurulumu gerekir.

Bu durum genel maliyetlere ek olarak yüksek lisans maliyetlerini de beraberinde getirir.

Oysa kullanıcıların çoğu için sadece okuyucu olarak erişim gerekir.

Bütünleşik Yapı

EASY Archive kurumdaki tüm bilgi ve içerikler için hızlı bir arama merkezi ve denetlenebilir bir depolama imkanı sunar: Yüksek Kapasiteli Saklama yeteneği, Full-text arama/bulma, versiyon kontrolü, Web ve mobil desteği, Active Directory entegrasyonu, UTF-8 Çoklu dil Desteği ile birliktedir.

EASY DMS her türden yığın veriyi yakalar, entegre iş akış fonksiyonlarıyla belge dolaşımını yapılandırır, revizyon kontrollü ve uzun-dönemli arşivlemeyi sağlar.

Easy Integration sayesinde, bilgi, mevcut veri sisteminden örneğin e-mail sunucusundan veya ERP sisteminden çağrılır ve görüntülenir.

EASY Capture Plus modülü ile veriler; resim kaynağından (tarama ile), mail sistemlerinden, yazıcı çıktıları ve Office çözümlerinden sisteme kazandırılır. Aynı zamanda EASY Capture Plus yüksek işlem güvenliği ile dokümanları güvenli bir şekilde arşiv ve iş akışı üzerine transfer eder.

Güçlü Viewer Çözümü

EASY View ile 600’den fazla dosya türünü görüntüleyebilir, okuyabilir ve gerektiğinde çıktı alabilirsiniz. EASY View, farklı formattaki dosyaları yüksek hız ve yüksek performansla, en yüksek doğrulukla dönüştürülebilme kabiliyetiyle fark yaratan bir çözümdür.

Özellikle orijinal dosya ile karşılaştırıldığında, dönüştürülen dosyanın görünümü, en yüksek görüntü kalitesine ulaşır.

EASY View tamamen sunucu tabanlı olduğu için, kullanıcının bilgisayarına (istemci üzerine) hiçbir ek yazılım yüklemeye gerek kalmaz. Tüm ayarlamalar sunucu üzerinde kolayca gerçekleştirilir.

Easy View Nasıl Çalışır?

Dosyalar dönüşüm için EASY View sunucusuna aktarılır. Sunucu üzerinde tanımlanan formata dönüştürülür. Alışılagelmiş hedef formatlar JPEG, PDF, PNG ve TFF’ dir.

Dönüştürülen dosya hızlıca istemcide (kullanıcının bilgisayarında) görüntülenir.

Dönüştürülen dosyanın çıktısı kolayca alınabilir. Dönüştürülecek olan dosya formatları Microsoft Office, Open Office, eposta veya AutoCAD dosyası olabilir.

Teorik olarak ayarlanabilir ek adaptörler aracılığıyla akla gelecek hemen hemen her format dosya dönüşümü gerçekleştirilebilir.

Görüntülemeye ek olarak EASY View için tipik uygulama senaryoları, thumbnail oluşturmak veya belge yazdırmak için dosya dönüşümü yapmayı kapsar.

Avantajlar

 • Yüksek Performans

  EASY View’in çok yüksek performansıyla kullanıcının iş verimliliği anlaşılır ölçüde artar.

 • Azalan İş Yükü

  Bakım ve yönetim yükü, tüm işlemler sunucu tarafında yapıldığı için azalır.

 • Verimlilik

  Yüksek doğruluk büyük boyutlu dosyalarda hızlı ve güvenli görüntüleme sağlar. İş verimliliğini olumlu etkiler. Aynı zamanda çalışan memnuniyetini artırır.

 • Düşük Lisans Maliyeti

  Farklı formatları görüntülemek için ek uygulamaların yüklü olması gerekmez.

EASY SOFTWARE’ in bizim için en önemli özelliklerinden birisi uyarlanabilir ve esnek bir program olmasıdır. Kontrat yönetimi, İK yönetimi, Risk Yönetimi ve hatta İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarımızı EASY üstüne taşıdık. Bu anlamda çok memnunuz.

Timuçin Erdoğu STFA IT Yöneticisi

Referanslarımız

bank_of_china

Referanslarımız

bank_of_china
Call Now ButtonBizi Arayın G-MBTMECDVXH