Sertifikalı Eklentilerle SAP® Daha Verimli

SAP ÇÖZÜMLERİ

Fatura Yönetimi - Süreç Yönetimi - Arşiv

Büyük düşünün, hemen harekete geçin

Process2Design & Process2Go gibi neredeyse hiç kod bilgisi gerektirmeyen (low-code) araçlar; hızla değişen piyasalar, yeni iş alanları ve iletişim kanalları için doğru tercih.

SAP çözümleri, sertifikalı SAP® eklentileri (add-ons) sisteminize kolayca entegre olup, süreçleri, sadeleştirir, verimli kılar ve tam otomasyonu sağlar.

Çalışanlara ek bir eğitim vermeye veya yeni bir donanım yatırımı yapmaya gerek olmaksızın, sadece günler içinde tüm potansiyeli kullanmaya başlayın. Easy SAP Çözümleri, bugüne kadar hayal bile etmediğiniz ölçüde akıcı ve hızlı süreçlerle çalışmak şirketinizi her alanda ileri taşıyacak.

Dijital platform: Process2Design

SAP tarafından S/4HANA için sertifikalanmış bir düşük kod (low-code) platformu olan SAP® Çözümleri için EASY Process2Design ile, kısacık bir zamanda, SAP sisteminin dijital çekirdeğiyle düzenli bir iletişim halinde olan sağlam ve iş akışı temelli iş süreçleri yaratabilirsiniz. Bu şekilde, herhangi bir operasyonel iş sürecinin esnek biçimde yapılandırılmasını temin ederiz.

SAP Certified Integration with SAP S/4 HANA

Process2Design modüler bir tasarıma sahiptir ve etkin şekilde işleyecek süreçlerin esneklik içinde hızla yapılandırılmasına izin verir. Bir kaç basit adımda; çeşitli otomatik süreçler, elektronik formlar, dosyalar ve belgeler oluşturabilirsiniz. Ve tek tıkla görevleri dağıtabilir veya yönetebilirsiniz. Süreçlerinizin her birini tek tek planlayabilirsiniz. SAP Çözümleri® için EASY Process2Design üç ana modülden oluşur: Süreç Tasarımı, Doküman Oluşturma ve Dijital Dosyalar.

Süreç uzmanlığı: Process2Go

Hedeflerinize daha kısa zamanda ve daha az efor harcayarak mı ulaşmak istiyorsunuz? O halde, SAP için EASY Process2Design ile bizim Process2Go anahtar kelimesiyle tarif ettiğimiz; çeşitli kurumsal ihtiyaçlara yanıt veren kullanıma hazır çözüm ve şablonları kullanmaya başlayın. Bu çözümlerin hepsi en iyi uygulamalara ve pratik deneyime dayanmaktadır ve böylece büyük değer yaratmayı ve hızlıca kullanıma sokmayı garanti eder.

Process2Go ile gelen tüm ürünler, farklı kurumsal alanlarda her an kullanılabilecek süreç çözümleri sunar. Önden yapılandırılmış çözümler uzun yıllara dayanan saha deneyimine dayanır ve özel ihtiyaçlara göre de çok düşük maliyetlerle uyarlanabilir. Süreçlerin tek tek yapılandırılması da her zaman gerekmez, zira pek çok süreç standardize edilmiş bir temel üstünde planlanabilir (personel süreçleri, tedarik süreçleri, malzeme yönetimi gibi). EASY Process2Go’nun güçlü yanları tam da burada sahneye çıkar.

EASY SOFTWARE’in bizim için en önemli özellklerinden biri SAP entegrasyonunu çok iyi başarması. Çok uyarlanabilir ve esnek bir program. Kontrat yönetimi, İK yönetimi, Risk Yönetimi ve hatta İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarımızı EASY üstüne taşıdık. Bu anlamda çok memnunuz.

Timuçin Erdoğu STFA IT Yöneticisi

Yönetilebilir Süreçler

SAP sistemi içinde görev ve süreç yönetimini verimli hale getirmek Easy SAP Çözümleri ile çok kolay! Süreç yönetim çözümlerimiz hayatı sizin için kolaylaştıracak.

Güvenli Arşivleme

İstenilen tüm süreçler ve senaryolar ele alınmaktadır. Otomatik belge oluşturmadan, revizyon korumalı belge saklamaya kadar pek çok özellik.

Verimli ve Esnek

Sertifikalı SAP çözümleri; çalışanlar, iş ortakları, tedarikçiler ve müşteriler için lokasyon bağımsız ve eş zamanlı olarak esnek erişim olanağı sağlar.

Direkt Entegrasyon

SAP gibi ERP sistemleri, iç ve dış iş süreçlerinin tüm iş ağı içinde önemli bir rol oynar.

SAP sisteminde süreçleri hızlandırmak, süreçle ilgili belgelere şeffaf, lokasyondan bağımsız ve güvenli erişimin garanti edilmesi gerekir.

EASY SAP Çözümleri, SAP gibi en popüler ERP sistemleriyle entegrasyon için bireysel olarak uyarlanmış çözümlerle veri erişimini sağlar ve tüm belge yönetimi senaryolarını kapsar.

Gelen belgelerin otomatik olarak yakalanması ve indekslenmesi, iş akışı süreçlerinin desteklenmesi veya gelen – giden belgelerin bir işlem dosyasında revizyona karşı saklanması performans aralığının bir parçasıdır.

Referanslar

Call Now ButtonBizi Arayın