Sertifikalı Eklentilerle SAP® Daha Verimli

SAP ÇÖZÜMLERİ

Fatura Yönetimi - Süreç Yönetimi - Arşiv

EASY SAP Çözümleri ile Daha Güçlü Uygulamalar

SAP çözümleri, sertifikalı SAP® eklentileri (add-ons) sisteminize kolayca entegre olup, ihtiyaç duyduğunuz süreçleri, çok kısa sürede sadeleştirir, verimli kılar ve tam otomasyonu sağlar.

Çalışanlara ek bir eğitim vermeye veya yeni bir donanım yatırımı yapmaya gerek olmaksızın, sadece günler içinde tüm potansiyeli kullanmaya başlayın. Easy SAP Çözümleri, bugüne kadar hayal bile etmediğiniz ölçüde akıcı ve hızlı süreçlerle çalışmak şirketinizi her alanda ileri taşıyacak.

EASY SOFTWARE’in bizim için en önemli özellklerinden biri SAP entegrasyonunu çok iyi başarması. Çok uyarlanabilir ve esnek bir program. Kontrat yönetimi, İK yönetimi, Risk Yönetimi ve hatta İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarımızı EASY üstüne taşıdık. Bu anlamda çok memnunuz.

Timuçin Erdoğu STFA IT Yöneticisi

Yönetilebilir Süreçler

SAP sistemi içinde görev ve süreç yönetimini verimli hale getirmek Easy SAP Çözümleri ile çok kolay! Süreç yönetim çözümlerimiz hayatı sizin için kolaylaştıracak.

Güvenli Arşivleme

İstenilen tüm süreçler ve senaryolar ele alınmaktadır. Otomatik belge oluşturmadan, revizyon korumalı belge saklamaya kadar pek çok özellik.

Verimli ve Esnek

Sertifikalı SAP çözümleri; çalışanlar, iş ortakları, tedarikçiler ve müşteriler için lokasyon bağımsız ve eş zamanlı olarak esnek erişim olanağı sağlar.

SAP Çözümlerimiz İçin Bize Ulaşın

Direkt Entegrasyon

SAP gibi ERP sistemleri, iç ve dış iş süreçlerinin tüm iş ağı içinde önemli bir rol oynar.

SAP sisteminde süreçleri hızlandırmak, süreçle ilgili belgelere şeffaf, lokasyondan bağımsız ve güvenli erişimin garanti edilmesi gerekir.

EASY SAP Çözümleri, SAP gibi en popüler ERP sistemleriyle entegrasyon için bireysel olarak uyarlanmış çözümlerle veri erişimini sağlar ve tüm belge yönetimi senaryolarını kapsar.

Gelen belgelerin otomatik olarak yakalanması ve indekslenmesi, iş akışı süreçlerinin desteklenmesi veya gelen – giden belgelerin bir işlem dosyasında revizyona karşı saklanması performans aralığının bir parçasıdır.

  • SAP YÜKLEME TESTİ SERTİFİKASYONU

    Karşılaştırmalı sistemlerde maksimum performans.

  • DİĞER ÖZELLİKLER

    Mali muhasebe departmanınız, personel departmanınız ve diğer iş süreçleriniz için.

Referanslar

Call Now ButtonBizi Arayın