Sertifikalı Eklentilerle SAP® Daha Verimli

SAP ÇÖZÜMLERİ

Fatura Yönetimi - Süreç Yönetimi - Arşiv

SAP Sertifikalı Eklentilerle Daha Güçlü Uygulamalar

EASY’nin geliştirdiği, sertifikalı SAP® eklentileri (add-ons) sisteminize kolayca entegre olup, ihtiyaç duyduğunuz süreçleri sadeleştirir, verimli kılar ve tam otomasyonu sağlar.

Çalışanlara ek bir eğitim vermeye veya yeni bir donanım yatırımı yapmaya gerek olmaksızın, sadece günler içinde tüm potansiyeli kullanmaya başlayın. Bugüne kadar hayal bile etmediğiniz ölçüde akıcı ve hızlı süreçlerle çalışmak şirketinizi her alanda ileri taşıyacak.

Verimli ve Esnek

Sertifikalı çözümler çalışanlar, iş ortakları, tedarikçiler ve müşteriler için lokasyondan bağımsız ve eş zamanlı olarak esnek erişim sağlar.

Güvenli Arşivleme

İstenilen tüm süreçler ve senaryolar ele alınmaktadır. Otomatik belge oluşturmadan, revizyon korumalı belge saklamaya kadar pek çok özellik.

Yönetilebilir Süreçler

SAP sistemi içinde görev ve süreç yönetimini verimli hale getiremiyorsanız, süreç yönetim çözümlerimiz hayatı sizin için kolaylaştıracak.

SAP Çözümlerimiz İçin Bize Ulaşın

Direkt Entegrasyon

SAP gibi ERP sistemleri, iç ve dış iş süreçlerinin tüm iş ağı içinde önemli bir rol oynar.

Süreçleri hızlandırmak, süreçle ilgili belgelere şeffaf, lokasyondan bağımsız ve güvenli erişimin garanti edilmesi gerekir.

EASY , SAP gibi en popüler ERP sistemleriyle entegrasyon için bireysel olarak uyarlanmış çözümlerle veri erişimini sağlar ve tüm belge yönetimi senaryolarını kapsar.

Gelen belgelerin otomatik olarak yakalanması ve indekslenmesi, iş akışı süreçlerinin desteklenmesi veya gelen – giden belgelerin bir işlem dosyasında revizyona karşı saklanması performans aralığının bir parçasıdır.

  • SAP YÜKLEME TESTİ SERTİFİKASYONU

    Karşılaştırmalı sistemlerde maksimum performans.

  • DİĞER ÖZELLİKLER

    Mali muhasebe departmanınız, personel departmanınız ve diğer iş süreçleriniz için.

Referanslar

Call Now ButtonBizi Arayın